Kreatywne CV

Wysyłasz dziesiątki CV, ale wciąż nie dostajesz na nie żadnej odpowiedzi? Może to czas, by zwrócić na siebie uwagę pracodawcy w bardziej pomysłowy sposób?  Postaw więc na innowacyjność i przygotuj kreatywne CV, korzystając z gotowych wzorów dostępnych w naszej ofercie.

Konkurencja na rynku i ogromna liczba wysyłanych CV sprawia, że zwykłe aplikacja na nikim nie robi już wrażenia. Nie chodzi nawet o twoje kwalifikacje czy wykształcenie, a o formę ich prezentacji. Rekruterzy, przeglądając codziennie mnóstwo CV, części z nich poświęcają zaledwie sekundy. Patrzą na zdjęcia, zerkają na umiejętności, szybko czytają o doświadczeniu, rzadko skupiając uwagę na dłużej. Dlatego tak ważne jest zbudowanie odpowiedniego pierwszego wrażenia, które z pomocą kreatywnego CV umożliwi ci zaciekawić HR-owca swoją osobą. Dodatkowo, dzięki kreatywnemu CV wyrazisz swoją osobowość i udowodnisz, że jesteś osobą otwartą na eksperymenty i zdolną do sięgania po niestandardowe rozwiązania. A przecież o to chodzi! Zwłaszcza w branżach takich jak marketing internetowy, social media, copywriting czy grafika.

Kreatywne CV nie musi oznaczać użycia samych intensywnych kolorów czy fantazyjnych czcionek. Wręcz przeciwnie – pozwala podkreślić treść aplikacji poprzez drobne elementy, takie jak kontrastujące kolory, pogrubienia czy nietypowe odstępy zamknięte w spójnym graficznie pomyśle. Nieustannie w CV kandydata liczy się treść przedstawiona w logiczny i estetyczny sposób, który pozwala skupić wzrok czytelnika tam, gdzie znajdują się najważniejsze informacje.

Znalazłeś w naszej ofercie kreatywne CV, które pasuje do twojej osoby i stanowiska na które aplikujesz? Nie czekaj, zamów już dziś gotowy szablon kreatywnego CV. Prześlemy go do ciebie wraz z instrukcją prostej i szybkiej edycji, pozwalającej na dopasowanie treści aplikacji do własnych potrzeb.