Infograficzne CV, infografika CV

Czy tradycyjne CV to już przeżytek? Jak można wyróżnić się w tłumie innych kandydatów i przyciągnąć wzrok pracodawcy w dobie ogromnej konkurencji? Przygotowując infograficzne CV! Jak pokazują badania, popularne ostatnio CV z infografikami, czyli graficzne przedstawianie faktów i danych w oparciu o wizualizację, są ogromnie skuteczne i efektowne. Nic więc dziwnego, że znajdują one szerokie zastosowanie podczas tworzenia aplikacji na stanowiska pracy w różnych branżach.

Poniżej prezentujemy oferowane przez nas infograficzne CV. Niektóre z nich utrzymaliśmy w klasycznym stylu, uwypuklając najważniejsze elementy stonowanymi pod względem formy i kolorystyki grafikami. Inne CV z infografiką, skierowane głównie do aplikujących na stanowiska w branżach kreatywnych, zaprojektowaliśmy czerpiąc pełnymi garściami z najnowszych trendów w dziedzinie wizualizacji.

Zadowoleni użytkownicy naszych infografik CV podkreślają przede wszystkim łatwość przekazywania informacji dzięki wizualizacjom graficznym. Rekruterom infograficzne CV zapewniają większą przyjemność czytania niż w przypadku litego tekstu, który szybko nudzi się i może powodować, że twoja kandydatura wyląduje w koszu na śmieci. Dodatkowo, infograficzne CV pobudza ich wyobraźnię i pozwala postrzegać kandydata na dane stanowisko jako osobę działającą nieszablonowo i wychodzącą poza utarte schematy.

Doskonale jednak wiemy, że dobre CV przyciąga nie tylko formą, ale i treścią. O nią zadbaliśmy dobierając do projektu infograficznych CV odpowiednią czcionkę o  wygodnej do czytania wielkości. Jej kolor współgra zawsze z tłem, podobnie jak pogrubienia wskazują na najważniejsze elementy aplikacji. W efekcie CV z infografiką przykuwa wzrok rekrutera na dłużej i zwiększa szanse, że zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną.

Zaskocz pracodawcę i wyróżnij się z tłumu. Wybierz infograficzne CV z naszej oferty i dopasuj je do swoich indywidualnych potrzeb dzięki instrukcji, którą od nas otrzymasz.