cv

Szukasz pracy lub planujesz zmienić obecną? Chcesz w profesjonalny sposób przedstawić swój życiorys zawodowy potencjalnemu pracodawcy? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na któreś z tych pytań, prawdopodobnie stoisz przed wyzwaniem przygotowania porządnego CV. Zadanie to może okazać się trudne nie tylko wtedy, kiedy brak ci na to czasu, ale przede wszystkim kiedy nie masz odpowiednich umiejętności graficznych. Dla osób takich jak tak – z ambicjami na zdobycie wymarzonej posady, ale bez znajomości zasad tworzenia wartościowego pod względem wyglądu Curriculum Vitae, przygotowaliśmy naszą wyjątkową ofertę gotowych wzorów CV.

Jak pokazują badania przeprowadzone wśród rekruterów, w czasach dużej konkurencji, pojęcie wartościowego CV uległo pewnym zmianom. Dawniej pod jego nazwą krył się dokument przedstawiający przede wszystkim życiorys kandydata z informacjami o ścieżce edukacji, doświadczeniu zawodowym i posiadanych umiejętnościach dodatkowych. Na tej podstawie rekruterzy podejmowali decyzję o tym, którego z kandydatów zatrudnić na oferowane przez firmę stanowisko. Jednak w dobie, kiedy na jedną ofertę pracy spływają nawet setki odpowiedzi, zdobyta wiedza, potwierdzona praca w zawodzie czy znajomość kilku języków to nie wszystko. Coraz więcej osób może pochwalić się ciekawym i bogatym CV, przez co trudniej jest się wyróżnić wyłącznie samą treścią dokumentu. Z tego powodu uwagę rekrutera warto przyciągnąć już od pierwszych sekund w dodatkowy sposób – wyglądem CV. Najlepiej takim, który niewiele łączy z tworzonymi przez lata w Wordzie prostymi, podstawowymi szablonami. Jak jednak wiadomo, nie każdy z nas dysponuje wiedzą graficzną, niezbędną do stworzenia bardziej zaawansowanych szablonów. Rzadko kiedy uczymy się jej w szkole, a po rozpoczęciu kariery zawodowej zwykle nie mamy na to czasu. W odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie na starannie zaprojektowane nowoczesne CV, przygotowaliśmy ofertę zawierającą aż 12 unikatowych szablonów CV. Nasi graficy opracowali je bazując na doskonałej znajomości trendów graficznych i wyczuciu upodobań rekruterów poszukujących kandydatów w rożnych branżach.

Wszystkie z dostępnych w sprzedaży szablonów CV przygotowaliśmy z myślą o stanowiskach, na które aplikować będą korzystający z nich kandydaci. Wiemy bowiem, że jednym z podstawowych błędów popełnianych przez osoby szukające pracy, jest wysyłanie uniwersalnego CV podczas różnych procesów rekrutacyjnych. Znacznie lepszym pomysłem jest umiejętne dopasowanie stylu CV do posady oferowanej przez potencjalnego pracodawcę. To dlatego w naszej ofercie zgromadziliśmy tylko przemyślane wzory CV, które wyróżnia wysoka skuteczność działania.

Proponowaną ofertę podzieliśmy na kilka grup, które wyróżniliśmy pod względem zastosowanego podczas tworzenia CV stylu. Pierwszą z nich są klasyczne szablony CV, które cieszą się niesłabnącą popularnością mimo upływu lat. Dostępne w ofercie ponadczasowe wzory CV, takie jak Klasyczna elegancja. Pomarańczowa woń czy Oczywisty wybór docenią przede wszystkim kandydaci, którzy preferują proste i dobrze znane struktury, które w przejrzysty i intuicyjny sposób przedstawiają życiorys. Ich zaletą jest uniwersalność, pozwalająca na stosowanie klasycznego CV przez kobiety i mężczyzn, aplikujących na stanowiska wielu branżach, w których bardziej pożądane niż kreatywność są inne cechy. W klasycznych szablonach CV zadbaliśmy o drobne akcenty kolorystyczne, uwypuklenia czcionki w najistotniejszych blokach tekstowych i stonowaną kolorystykę, która zapewnia dobra przejrzystość dokumentu. Alternatywą dla tradycyjnych CV o klasycznym charakterze są szablony kreatywne. Wśród nich znalazły się choćby takie wzory jak Twoja oś czasu, Nietypowa inspiracja czy Wyróżnij się. Dedykujemy je zwłaszcza wszystkim aplikującym na stanowiska w branżach kreatywnych – reklamie, IT czy marketingu. Uzupełnieniem oferty są CV z modnymi ostatnio infografikami, które pozwalają w niestandardowy sposób przekazać najważniejsze informacje z życiorysu kandydata.

Znalazłeś w naszej ofercie szablon CV,  który pasuje do stanowiska na które chcesz aplikować? Nie zwlekaj i zamów już dziś gotowy wzór CV. Prześlemy go do ciebie razem z instrukcją obsługi, dzięki której w kilka minut stworzysz w pełni indywidualne CV.

Wyświetlanie jednego wyniku