Nie otrzymałem szablonu na maila

W pierwszej kolejności sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce pocztowej. Niektóre filtry antyspamowe są bardzo wyczulone i błędnie interpretują przesyłaną pocztę z zamówionymi szablonami. Jeśli nie ma emaila w spamie, prześlij wiadomość do nas na kontakt@cv-szablony.pl. W ciągu maksmalnie 24h otrzymasz zamówiony szablon na swojego maila.

Jak kupić szablon CV?

Wszystkie informacje można znaleźć tutaj https://cv-szablony.pl/jak-kupic-szablon-cv/ W przypadku jakichkolwiek problemów zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego, który znajduje się w stopce strony głównej.

Czy szablony są z licencją do dalszej odsprzedaży?

Nie, szablonów zakupionych w serwisie https://cv-szablony.pl, w związku z ochroną praw autorskich nie można odsprzedawać dalej. Jest to zabronione przez nasz regulamin i warunki sprzedaży.

Czy mogę wielokrotnie edytować szablony?

Tak. Szablony można edytować na własne potrzeby dowolną ilość razy. W zależności od zakupionego szablonu do edycji będzie potrzebny program Microsoft Word (szablony w formacie .DOC) lub Adobe Photoshop (szablony w formie inforgrafiki).

Czym są szablony CV?

Szablony CV są specjalnie przygotowanymi plikami w formacie .DOC lub .PSD, które można łatwo i szybko edytować na własne potrzeby w celu uzyskania indywidualnego CV i listu motywacyjnego w profesjonalnej szacie graficznej. Taki CV są zdecydowanie bardziej atrakcyjne i rzucają się w oczy osób zajmujących się rekrutacją, co bezpośrednio przekłada się na Twoją skuteczność w poszukiwaniu pracy.

Czy muszę się rejestrować, aby dokonać zakupu?

Rejestracja jest wymagana, ponieważ na adres mailowy otrzymasz link do pobrania Twojego szablonu CV. W przyszłości otrzymasz również kupony zniżkowe na inne nasze produkty oraz porady na tematy związane z poszukiwaniem pracy i zarabianiem pieniędzy.

Czy do otwierania szablonów jest potrzebny jakiś program?

W zależności od zakupionego szablonu CV potrzebny będzie program Microsoft Word (szablony w formacie .DOC) lub program Adobe Photoshop (szablony w formie infografiki). Programu Adobe Photoshop nie musisz kupować, ponieważ możesz skorzystać z darmowej, 30 dniowej wersji która posiada pełną funkcjonalność programu. Wszelkie informacje na temat edycji infografik otrzymasz w instrukcji obsługi dołączonej do szablonu. Do odczytania instrukcji obsługi potrzebny jest dowolny program do PDF-ów, np. Adobe Acrobat Reader.

Ile trwa realizacja zamówienia?

Realizacja zamówienia w sklepie https://cv-szablony.pl odbywa się automatycznie po pozytywnej weryfikacji płatności w systemie Transferuj.pl i trwa od 2-3 min do 24 godzin w zależności od wybranej formy płatności. Jeśli została wybrana opcja zakupu przy pomocy wpłaty na konto czas dostarczenia jest uzależniony od czasu zaksięgowania kwoty na naszym koncie bankowym i trwa od 24 do 72 godzin. Aby szybciej otrzymać dostęp do szablonów w przypadku wpłaty na konto proszę o przesłanie po dokonaniu przelewu potwierdzenia w formie PDF na nasz adres mailowy kontakt@cv-szablony.pl. Zakupione szablony znajdować się będą w zakładce Twoje Konto.

Jakie są sposoby płatności w sklepie?

Sposoby płatności w sklepie https://cv-szablony.pl to płatność elektroniczna przez Transferuj.pl (szybkie płatności internetowe, karta kredytowa/płatnicza, PayPal) oraz przelew na nasze konto bankowe. Dane do przelewu:

nr konta: 04 1030 0019 0109 8530 0040 2310
EATNET Piotr Skrzypczak
ul. Kamieniec Dolny 24
34-470 Czarny Dunajec

Jeśli nie znalazłeś powyżej odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas poprzez formularz poniżej lub zakładkę Kontakt, a na pewno uzyskasz odpowiedź.

10 + 4 =

Shares
Share This